zaaranżowany na poddaszu ekskluzywny apartament do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,3 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód –zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 269 zł/m2. Kamienica o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 378 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na zaadaptowanym i docieplonym poddaszu kamienicy. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostało zaprojektowane w nowoczesnym designie:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum miasta. W pobliżu znajdziemy szkołę, przychodnię zdrowia, park, znane jezioro. Zapraszam do obejrzenia i zakupu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1130)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl