przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Mazury (warmińsko-mazurskie)

Apartament na sprzedaż Mazury (warmińsko-mazurskie)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 064 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w kamienicy 3-kondygnacyjnej. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 215 000 złotych. Wygodny metraż 52, 9 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po niedawnym remoncie, kiedy to m.in.:
– wymieniono wszystkie instalacje
– wykonano nowe tynki
– docieplono stropy
– ułożono nowe podłogi
– wstawiono nowe drzwi wejściowe
– wstawiono nowe drzwi wewnętrzne
– wstawiono nowe okna
– zainstalowano innowacyjny, bezobsługowy system ogrzewania promiennikami.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z niezwykle praktycznym (dzierżawionym od Urzędu Miasta) pomieszczeniem gospodarczym w podwórzu. To niezwykle praktyczne udogodnienie do przechowywania rowerów, sanek, narzędzi oraz drewna do kominka. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji, a także globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie, a także wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2426)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl