imponujące rozmiarem wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 11 910 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 47, 44 mkw., a także adekwatną do standardu cenę 565 000 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 2 pokoi oraz lokalizacją na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2019 roku. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż  całkowicie wyposażone i umeblowane (w cenie). Dużym udogodnieniem i komfortem są na pewno dwa tarasy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem albo/i odsprzedaż z dużym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż z basenem i ekologiczną instalacją grzewczą (solary o dużej wydajności). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla utrzymanego w nowoczesnej architekturze. Warto zauważyć, że osiedle jest monitorowane i ogrodzone. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Nowi właściciel są zwolnieni z konieczności zapłaty podatku PCC 2%. Rodziny posiadające samochód mogą zakupić miejsce postojowe w cenie 13 500 zł netto.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo malowniczą i unikatową lokalizacją kilka minut spacerem od morza. Nieopodal mieszczą się 3 rezerwaty przyrody., Jest tu również jedna z najpiękniejszych tras spacerowo-rowerowych, a także urokliwie położone kąpielisko. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11476)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl