odważna kolorystyka wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 76,5 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 059 zł/m2. Budynek z 2012 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 999 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament może poszczycić się znakomitą lokalizacją na ogrodzonym terenie, w pierwszej linii brzegowej. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są kompletnie wyposażone.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– pokój
– łazienka
– 2 balkony
– pomieszczenia strychowe.

Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu pod inwestycję lub szukasz luksusowego apartamentu dla ciebie i swojej rodziny, w spokojnym miejscu i chcesz poczuć bryzę morską na twarzy, to ta oferta jest dla ciebie. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1265)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl