slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskale (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, planowany rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 372 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czternastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 68 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 479 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie, w komfortowych warunkach i wieść spokojne życie w wakacyjnym klimacie przez cały rok. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetna propozycje zakupu inwestycyjnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją zaledwie dziesięć minut spacerem od plaży. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury: supermarketów, restauracji, punktów usługowych, sklepów etc. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią obiekty sportowe (baseny, boiska, korty tenisowe i wiele innych).

Luksusowy apartament na sprzedaż typu 1+1 z przepięknym balkonem położony w elitarnej lokalizacji, na terenie prestiżowego kompleksu, w popularnym kurorcie. Podczas transakcji zapewnimy kompleksową obsługę: prezentację wybranych luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z ich zakupem w obecności prawnika.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-467)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl