salon i jadalnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 28,55 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 660 zł/m2, co daje 420 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2016 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niesłychanie luksusowo wykończony z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Dużą zaletą jest na pewno jego elitarna lokalizacja na terenie nobilitującej inwestycji, blisko parku. Do plaży można dojść spacerem w nieco ponad 10 minut. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie turystom. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera umeblowanie i wyposażenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (042-3)

Kontakt:
e-mail: n.ciesielska@wgn.pl