wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,2 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 448 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 250 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (zarówno edukacyjnej, jak i handlowej). Osoby zmotoryzowane docenią na pewno duży parking. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Cena ekskluzywnego apartamentu zawiera już kompletne umeblowanie.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom najwyższy, światowy standard życia dzięki między innymi takim udogodnieniem jak klimatyzacja. Nowi lokatorzy będą mieli możliwość korzystania z praktycznego pomieszczenia piwnicznego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9401)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl