nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 401 012 zł i powierzchnia 69,14 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek zostanie oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5,8 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu oddawane w standardzie deweloperskim – do własnej aranżacji:
– łazienka
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– balkon
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest nowoczesną technologią:
– instalacja TV satelitarnej
– instalacja TV naziemnej
– instalacja TV kablowej
– światłowód internetowy
– system monitoringu kamerami części wspólnych
– instalację domofonowa przystosowaną do systemu wideo.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do kreatywnych osób, które potrafią znaleźć „work-life balance”, czyli równowagę między pracą a życiem osobistym. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią tu bogatą infrastrukturę rowerową. Wszyscy natomiast ucieszą się z bliskości niezbędnej do codziennego życia infrastruktury handlowej. Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością liczne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej. Warto podkreślić, że znajdujące się tu budynki budowane są w nowoczesnej technologii i będą zasilane zieloną energią. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniam pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN, a także posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9423)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl