zaprojektowane i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami wnetrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 507 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 73 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 329 000 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 4 pokoi oraz lokalizacją na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortem, elegancją i prestiżem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia.

Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe, natomiast rodziny z dziećmi zainteresuje pobliski plac zabaw. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5291)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl