zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1960 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 349 tys. złotych (5 875 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 59,4 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po generalnym remoncie z wymianą wszystkich instalacji i pionów. Na straży bezpieczeństwa domowników czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi oraz nowoczesny domofon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (ok. 4, 5 mkw.). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– korytarz
– łazienka z wc
– kuchnia
– pokój/sypialna
– garderoba
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do małżeństw, par albo singli. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaaranżowane są i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią na pewno Lasek Marceliński, a także Jezioro Rusałka ze ścieżkami spacerowymi, biegowymi, rowerowymi i plażą z zapleczem gastronomicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się malowniczą lokalizacją w dzielnicy Grunwald, w otoczeniu parków i zieleni. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura handlowo-usługowa (dyskonty popularnym marek, markety, sklepy), banki, poczty, apteki, gabinety lekarskie, przedszkola, szkoły podstawowe, średnie, kompleks biurowy, centrum handlowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją perfekcyjną lokalizacją

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-255)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl