3 ujęcia eleganckiego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 999 tys. zł i powierzchnia 131 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1939 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 626 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż doskonale nadaje się dla firm (np. dla delegowanych pracowników, pokoje hotelowe). Rentowność szacuje się na poziomie 9 – 10% przy wynajmie długoterminowym lub ok. 21 – 25% przy wynajmie krótkoterminowym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: 4 sypialnie + aneks kuchenny + 3 łazienki + salon + hol. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są odremontowane. W trakcie prac remontowych wyłożono płytami GK wszystkie ściany, wyciszono ściany wełną, wyciszony strop, pokryto podłogi wysokiej klasy gresem kamiennym, pomalowano ściany zmywalnymi farbami, wymieniono instalacje: wodno-kanalizacyjną + gazową + elektryczną, a także zainstalowano ogrzewanie gazowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż uznawany jest za prawdziwą perłę na poznańskim rynku nieruchomości. Prestiżowe sąsiedztwo, nobilitująca lokalizacja i ogromny potencjał komercyjny to najważniejsze jego zalety. Zapraszamy inwestorów i wszystkich zainteresowanych nabyciem tego luksusowego apartamentu do kontaktu, obejrzenia i sprawdzenia powyższej oferty.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-442)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl