trzy ujęcia eleganckiego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 1,2 mln złotych, pięć pokoi a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 131 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 160 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1939 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla firm (np. dla delegowanych pracowników, pokoje hotelowe). Rentowność szacuje się na poziomie 9 – 10% przy wynajmie długoterminowym lub ok. 21 – 25% przy wynajmie krótkoterminowym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 3 łazienki + aneks kuchenny + hol + 4 sypialnie + pokój dzienny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło generalny remont, kiedy to m.in.:
– wyłożono płytami GK wszystkie ściany
– wyciszono ściany wełną
– wyciszony strop
– podłogi pokryto wysokiej klasy gresem kamiennym
– ściany pomalowano zmywalnymi farbami
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– wymieniono instalację gazową
– wymieniono instalację elektryczną
– rozprowadzono ogrzewanie gazowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na poznańskim rynku nieruchomości. Nobilitujące sąsiedztwo, elitarna lokalizacja a także ogromny potencjał komercyjny to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy inwestorów i wszystkich zainteresowanych nabyciem tego ekskluzywnego apartamentu do kontaktu, obejrzenia i sprawdzenia powyższej oferty.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-442)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl