trzy ujęcia wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 457 000 złotych oraz duża powierzchnia 53,4 m2 w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2001 roku. Wnętrze wykończone zostało przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien, wygodne III piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 558 zł/m2. Ekskluzywny apartament do sprzedaży waz z przynależnym miejscem w hali garażowej.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie monitorowanego i chronionego osiedla. W pobliżu znajdziemy park, Centrum Biznesu, Handlu i Sztuki, Teatr Muzyczny, Akademię Ekonomiczną, nowoczesne biurowce, Międzynarodowe Targi Poznańskie i Stary Rynek. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– korytarz
– salon / sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, jasne i widne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-443)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl