efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Pruszcz Gdański

Apartament na sprzedaż Pruszcz Gdański

Luksusowy apartament na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 560 000 zł i powierzchnia 68,39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe – wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 188 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem oraz przynależnym garażem oraz pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, dyskontów, pizzerii, restauracji, punktów usługowych, aptek, stacji paliw, szkół i przepięknego parku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon
– łazienka
– kuchnia
– 2 sypialnie
– salon
– przedpokój.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-849)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl