wizualizacja prezentująca salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Radomsko

Apartament na sprzedaż Radomsko

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43,89 m2, lokalizacją na parterze piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 190 zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 227 789 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją zieloną lokalizacją. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje pobliski parking. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyposażona zostało we wszystkie niezbędne instalacje: prąd, woda, kanalizacja, telewizja, internet. Także w aneksie kuchennym znajdziemy punkt prądowy 400V z przeznaczeniem do podłączenia indukcji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + sypialnia + hol + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Z myślą o Klientach WGN Nieruchomości Radomsko przygotowaliśmy specjalną ofertę: 10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin Częstochowa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nie tylko swoją malowniczą lokalizacją na terenie spokojnego osiedla, ale i dużym potencjałem aranżacyjnym (możliwość adaptacji pod osobiste zapotrzebowanie wraz z opcją łączenia kilku mieszkań w jedno.

WGN Radomsko załatwia wszelkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego – 15 banków do wyboru. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-926)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl