kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Świdnica

Apartament na sprzedaż Świdnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 82,2 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 326 zł/m2. Kamienica z 1845 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 520 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenia piwniczne oraz pomieszczenia poddasza (w częściach wspólnych). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka z wc + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie (jedna z wykuszem) + przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją w sercu miasta. Do Rynku można dojść spacerem w mniej niż 10 minut. Nieopodal liczne sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka etc. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-24)

Kontakt:
e-mail: r.wulczynski@wgn.pl