komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 569 000 zł i powierzchnia 69,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południe – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 187 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje słonecznym balkonem oraz atrakcyjną lokalizacją w zielonej i spokojnej okolicy.  Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
-wc
– przedpokój
– wiatrołap.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dużym pomieszczeniem piwnicznym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są dobrze nasłonecznione, jasne i widne. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno parking przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu bogatej infrastruktury:
– szkoły
– las
– sklepy
– dyskonty.

Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12546)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl