imponujące nowymi rozwiązaniami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 384 995 złotych a także duża powierzchnia 63 mkw. w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1994 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne szóste piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 111 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym projektem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– łazienka
– kuchnia
– 2 sypialnie
– wc
– przedpokój
– balkon
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją gwarantującą szybki dostęp do pełnej infrastruktury w postaci obiektów handlowych, dyskontów znanych sieci, terenów rekreacyjnych itp. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszą bezpłatne miejsca do parkowania. Warto zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament zapewnia znakomite warunki do wypoczynku Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżnia się komfortem, dużym nasłonecznieniem, elegancją oraz prestiżem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11417)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl