stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziesięciokondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 62,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 184 zł/m2, co daje 449 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1985 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie (do negocjacji). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + wc + 2 sypialnie + salon + kuchnia + łazienka + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje murowany garaż o pow. ok. 20 m2 (dodatkowo płatne) albo liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również doskonałą lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest są z pewnością solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1087)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl