widok od strony jadalni na salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 569 tys. złotych (7 903 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 72 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niesamowicie słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon + taras. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest portiernia z kontrolą wjazdu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją w malowniczej okolicy; jest tu i las, i jezioro, i ścieżki rowerowe. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią także boiska sportowe i miejsca rekreacji. Nie bez przyczyny okolica uchodzi za „Dolinę Słońca”. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11970)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl