sauna i jacuzzi w częściac wspólnych, do których będą mieli dostęp lokatorzy oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczyrk

Apartament na sprzedaż Szczyrk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczyrku (śląskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 456 500 zł i powierzchnia 23,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 19 181 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wykończeniem na światowym poziomie „pod klucz”. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon/sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym schowkiem do przechowywania sprzętu turystycznego, rowerów i nart. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją. To prawdziwy raj dla osób, które uwielbiają białe szaleństwo. Nowi domownicy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: jacuzzi, sauny, sali do spotkań integracyjnych, sali do fitnessu, bawialni etc. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26342)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl