po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 489 tys. złotych (3 848 zł/mkw.). Wygodny metraż 127, 08 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Ogromnym atutem jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– pokój dzienny
– przedpokój
– część wypoczynkowa
– wc
– jadalnia
– garderoba
– balkon
– łazienka
– 3 sypialnie
– kuchnia.

Elitarna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu kościoła, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół i sklepów zamyka długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o wykorzystaniu komercyjnym, np.:
– siedziba biura rachunkowego
– kancelaria adwokacka.
Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2591)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl