po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 449 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 124,69 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 601 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem z przeznaczeniem komercyjnym, tj. pod siedzibę kancelarii adwokackiej czy biura rachunkowego. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również doskonałą lokalizacją w centrum miasta. Blisko stąd do kościoła, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół i sklepów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + balkon + jadalnia + część wypoczynkowa + salon + kuchnia + łazienka + garderoba + wc + przedpokój. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2591)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl