imponujące bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 884 000 zł i powierzchnia 59,53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1999 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 850 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w lubianej przez mieszkańców dzielnicy, nieopodal dużego centrum handlowego i parków. Wokół cisza i spokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się rozkładowym, komfortowym wnętrzem idealnym dla pary. To również znakomita propozycja pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym dyskiem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + jadalnia + aneks kuchenny + sypialnia + antresola + hol + łazienka + wc + balkon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaży przynależy komórka lokatorska (w cenie). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią z pewnością liczne miejsca parkingowe.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-45)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl