2-zpoimowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 7 795 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 59 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 459 900 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją trzech pokoi oraz lokalizacją na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2005 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach:
KONDYGNACJA I: aneks kuchenny + łazienka + garderoba + pokój dzienny + taras + sypialnia + przedpokój
KONDYGNACJA II: schowek przy schodach + sypialnia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są przestronne, jasne, wygodne i słoneczne. Dotychczasowy właściciel zlecił wykonanie nowego projektu aranżacji wnętrza i na życzenie nabywcy może go udostępnić. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka jego korzystna lokalizacja na kameralnym, strzeżonym osiedlu, w bezpiecznej i cichej okolicy. Nieopodal autostrada i Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16172)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl