stylowo wykończony salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40,11 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 205 zł/m2. Budynek z 2014 roku o 7 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 650 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przede wszystkim swoją prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta, na Starym Mieście, w okolicy fosy. Nobilitujące sąsiedztwo ekskluzywnej zabudowy odrestaurowanych kamienic i loftów, w enklawie ciszy i spokoju, wśród zieleni i przy urokliwej ulicy podnosi dodatkowo jego prestiż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony i umeblowany.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle słoneczne i zaprojektowane w harmonijnych, pastelowych barwach z tendencja do beżu przełamanego szarością w różnych odcieniach.  Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przy ulicy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16237)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl