kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Zielona Góra

Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,6 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi.Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 366 zł/m2. Budynek z 2017 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 439 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim słonecznym, widnym i jasnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– taras
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji, w lubianej i poszukiwanej na lokalnym rynku nieruchomości okolicy. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przedszkola, kościół, apteka, centrum handlowe. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno opcja zakupu miejsca parkingowego w hali parkingowej pod budynkiem (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się jako inwestycja pod wynajem z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5558)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl