widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43,11 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 539 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 325 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym wnętrzem oraz położeniem w kameralnym, nowym budownictwie. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno znajdującą się w częściach wspólnych wózkarnię. Amatorzy dwóch kółek z kolei funkcjonalną rowerownię. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera kompletne wyposażenie aneksu kuchennego wraz ze sprzętem AGD. Warto dodać, że wszystkie sprzęty są nowe i z gwarancją.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w malowniczej lokalizacji, wśród terenów zielonych, a jednocześnie blisko centrum. W pobliżu mieszczą się liczne markety, place zabaw, przedszkola, kościół, parki. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba monitoring, szyfrowany domofon oraz zamknięty charakter osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest kompletnie nowy i dotychczas nie był zamieszkany. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem parking. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-327)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl