kameralny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 325 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 56,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 722 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów, którzy szukają najwyższego komfortu, elegancji, prestiżu oraz cichej, spokojnej lokalizacji z dostępnością bliskiej infrastruktury. Właściciele aut ucieszy z pewnością duża ilość miejsc parkingowych przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem, nowocześnie wyposażoną kuchnią oraz sprzętem AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remoncie, kiedy to między innymi wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Warto dodać w tym miejscu, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon), ale i komfortu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także elitarną lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, tereny zielone. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu bądź jego remont, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-275)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl