elegancki salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 200 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 51 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2019 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją przestronnością i komfortowym wyposażeniem oraz przynależnym miejscem na podziemnym parkingu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy ponadto komórka lokatorska. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone są w nowoczesnym designie, co podkreśla m.in. oświetlenie LED-owe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 200 zł.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal licznych sklepów i klubu fitness. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do osób ceniących wygodę komunikacji i bliskość centrum. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12672)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl