elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 599 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 40 mkw. a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na północny – wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu niezwykle komfortowe, prestiżowe, eleganckie i luksusowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia tego luksusowego apartamentu na wynajem są odremontowane i zaprojektowane w nowoczesnym designie:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kaucji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12804)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl