wytworne wnętrza luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3 000 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 90 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Luksusowy apartament na wynajem z przepięknym tarasem idealnym do relaksu, wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– balkon
– pralnio-suszarnia
– łazienka
– korytarz.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13153)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl