nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Częstochowa

Apartament na wynajem Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy garaż. Luksusowy apartament na wynajem mieści się w bezpiecznej i cichej lokalizacji, w Śródmieściu. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + taras + łazienka + salon + sypialnia. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest wciąż do negocjacji. Luksusowy apartament na wynajem okazjonalnego (przez notariusza).

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8552)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl