stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 555 000 zł i powierzchnia 69,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południe – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 986 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym balkonem oraz malowniczą lokalizacją w zielonej i spokojnej okolicy. Nie brakuje tu placów zabaw, licznych szkół, sklepów, dyskontów itp. Warta podkreślenia jest bliskość Puszczy Wkrzańskiej oraz Gubałówki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– wiatrołap.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Rodziców małych dzieci na pewno zainteresuje wózkownia na parterze. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż roztacza się imponujący widok na piękną zieleń ogródków działkowych.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12593)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl