po lewej aneks kuchenny, po prawek salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 000 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 39,93 mkw. a także położenie na XII piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 17-kondygnacyjnym wieżowcu oddanym do użytkowania w 2019 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim wnętrzem, prestiżem oraz niezapomnianym widokiem z okien. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się blisko morza i plaży, wśród świetnie rozbudowanej infrastruktury i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum oraz umożliwia łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z pobliskich ścieżek rowerowych, terenów zielonych, oczek wodnych, ścieżek rekreacyjnych, stref relaksu ze strumykami, siłowni pod chmurką etc. Niedługo swoje otwarcie będzie miała strefa coworkingowa, a także siłownia dla domowników w budynku obok.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia wszystkim najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu całodobowy monitoring i lobby z portierem. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajęcia naszpikowany jest najnowocześniejszą techniką „Robyg Smart House”, czyli inteligentnym systemem zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– loggia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z funkcjonalną komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Wynajem długoterminowy – co najmniej na rok. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-754)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl