elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Gdynia

Apartament na wynajem Gdynia

Luksusowy apartament na wynajem w Gdyni (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1,5 tys. złotych miesięcznie a także komfortowa powierzchnia 41 mkw. w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1975 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego najmu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy piwnica. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są całkowicie umeblowane i wyposażone. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa odświeżonym wnętrzem z niepowtarzalną atmosferą: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Właścicieli aut zainteresują na pewno ogólnodostępne miejsca postojowe obok budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: banków + restauracji + pizzerii + pubów + dyskontów + sklepów + szkół i przedszkoli. Okolica uważana jest za wyjątkowo cicha, spokojną i bezpieczną. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa eleganckim wnętrzem, wygodą i prestiżem.

Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-623)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl