minimalistyczny wystrój salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 700 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 54 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2016 roku. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, prestiżem komfortem oraz elitarną lokalizacją w centrum, na zamkniętym terenie. Do Rynku jest zaledwie kilkaset metrów, a do słynnych Solanek ok. 1 kilometra. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu:
– pokój dzienny
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka.
Luksusowy apartament na wynajem łącznie z wyposażoną kuchnią.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4162)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl