kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Łódź

Apartament na wynajem Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 450 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 36 mkw. a także położenie na V piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 8-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji, w pobliżu lubianego przez mieszkańców parku. Nieopodal znajdziemy sklepy, butiki, punkty gastronomiczne, kino, muzeum, teatr. Lokalizacja gwarantuje szybko dojazd do centrum i poza miasto.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa (stróż) i komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem kompletnie nowe i nieużywane.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Na terenie przestrzeń wspólna została zaaranżowana w formie tarasów, dziedzińców z ławkami, placów zabaw dla najmłodszych, a także ciekawych kompozycji roślinnych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2270)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl