nowoczesny salon i jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrków Trybunalski (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 550 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 39 mkw., a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2012 roku. Ekspozycja okien na wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim eleganckim, nowym i prestiżowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z przynależnym miejscem parkingowym i piwnicą. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem całkowicie wyposażone i umeblowane:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu wylotu do autostrady Katowice – WarszawaWrocław. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na dłuższy okres (najem okazjonalny). Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4739)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl