kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,9 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 85 metrach kwadratowych.

Luksusowy a[atrament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym i odświeżonym wnętrzem, które obejmuje: jadalnię + pokój dzienny + 3 sypialnie + kuchnię + łazienkę + balkon. Ekskluzywny apartament na wynajem o olbrzymim potencjale, znakomicie nadaje się dla firm albo ich pracowników. Dużą zaletą jest także perfekcyjna lokalizacja 500 m od węzła komunikacyjnego, bez strefy płatnego parkowania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11161)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl