słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 770 złotych miesięcznie, a także adekwatną do ilości pokoi powierzchnię 35 mkw.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem jest całkowicie wyposażone. Warto podkreślić, że oferowany do wynajmu ekskluzywny apartament mieści się w centrum, a z jego tarasu rozpościera się imponujący widok. Luksusowy apartament do wynajęcia jest bezczynszowy. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością opcja wynajmu miejsca parkingowego w garażu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11702)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl