imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku jednokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 350 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 37,4 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód – zachód, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2008 roku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + kuchnia + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na terenie kameralnego, ogrodzonego, monitorowanego i zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoim eleganckim i komfortowym wyposażeniem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-694)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl