prestiżowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 500 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 52 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2009 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się unikatową lokalizacją w tzw. „Dolinie Słońca”, dwoma przepięknymi tarasami oraz przynależnym miejscem postojowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– aneks kuchenny
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na wynajem są kompletnie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się na zamkniętym, chronionym terenie z fontanną, placem zabaw, terenami zielonymi etc. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11853)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl