dwupoziomowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 799 złotych miesięcznie, a także duża powierzchnia 70 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2001 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne trzecie piętro oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z zachowaniem najnowszych trendów:
na POZIOMIE 1 znajdziemy: jadalnię + balkon + strefę wypoczynkową + kuchnię + łazienkę
na POZIOMIE 2 znajdziemy: sypialnię.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się nieopodal centrum (w nowej zabudowie Starego Miasta), kilku wyższych uczelni, wielu kawiarni, restauracji i sklepów. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny rekreacyjne.

Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11499)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl