imponujący taras przy luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na czwartym piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,9 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 85 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją znakomitą lokalizacją zaledwie pół kilometra od węzła komunikacyjnego, bez strefy płatnego parkowania. Ekskluzywny apartament na wynajem o dużym potencjale. To doskonała propozycja dla firm pod wynajem dla VIP-ów oraz pracowników. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są odświeżone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + 3 sypialnie.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wystawiam faktury VAT za najem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11161)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl