funkcjonalnie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 950 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 36 m2 i korzystną wystawą okien na południowy zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim przepięknym, przynależnym ogrodem oraz wspaniałą lokalizacją na terenie nowo powstałego osiedla. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dotychczas nie był wynajmowany. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu jest kompletnie wyposażone i umeblowane. Pokoje są ciepłe i dobrze nasłonecznione. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu osobom bez zwierząt. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością duża ilość miejsc parkingowych przed budynkiem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12326)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl