odważna kolorystyka salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może funkcjonalną jak na kawalerkę powierzchnią 30 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu naszpikowany jest licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. szybki, światłowodowy Internet. Właściciele aut docenia z pewnością liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament do wynajęcia niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED-owego.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe) i komfortu. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia całkowicie wyposażone i umeblowane. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w elitarnej lokalizacji, w centrum miasta.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12671)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl