trzy ujęcia nowoczesnego wnętrza luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2008 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,9 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 40 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się na terenie elitarnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla. W pobliżu znajdziemy sklepy, dyskonty popularnych sieci, apteki i plac zabaw.  Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca postojowe. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa nowoczesnym designem, całkowitym wyposażeniem, a także aranżacją pomieszczeń i pokoi na 2 poziomach:
– balkon
– salon
– przedpokój
– łazienka
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11824)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl