słoneczny taras przy ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym piątym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 51,8 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2 150 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia w ramach popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące, kompletnie wyposażone i umeblowane pomieszczenia: przedpokój + łazienka + balkon + kuchnia + sypialnia + salon. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją w pobliżu terenów rekreacyjnych. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do pary albo singla. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu na wynajem obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15613)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl