frontowa elewacja ekskluzywnego dworu na sprzedaż Legnica

Dwór do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 1 400 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z wielu pomieszczeń i pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 4 mln zł (2 857 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 2 340 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany w latach 1870–1880 liczy cztery kondygnacje.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży intryguje swoją bogatą historią i przepięknymi, eleganckimi wnętrzami:
POZIOM -1: wc + pomieszczenia gospodarcze + archiwum + sala kinowa + bar/restauracja + sale w układzie gabinetowy
POZIOM 0: hole + liczne sale + sala konferencyjna
POZIOM 1: balkon + gabinet + sale naukowe
POZIOM 2: korytarze + wc + sale naukowe
POZIOM 3: pomieszczenia naukowe + mieszkanie.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się także znakomitą lokalizacją przy, w centrum obok znanego i lubianego przez mieszkańców parku. Blisko stąd do ratusza i na słynny skwer. Osoby zmotoryzowane docenią pobliską autostradę A4.  W razie pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3806)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl