zdjęcie wykonane od strony ogrodu prezentujące luksusowy dwór na sprzedaż Leszno (okolice)

Dwór do sprzedaży Leszno (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 500 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z wielu pomieszczeń i pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 1,1 mln zł (2,2 tys. zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 8 900 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy dwie kondygnacje. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego dworu do negocjacji.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoimi przepięknie odremontowanymi i odrestaurowanymi wnętrzami, które zachwycą najbardziej wymagających estetów. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną, naprawiono dach, wymieniono piec, wstawiono nowe okna itp. Ekskluzywny dwór do sprzedaży jest idealną propozycją na działalność gospodarczą, np.:
– agroturystyka
– restauracja z usługami hotelowym
– przedszkole
luksusowe apartamenty.
Warto podkreślić, że oferowany na sprzedaż luksusowy dwór spełnia wszystkie, rygorystyczne wymogi sanepidu. W jego wnętrzu mieści się 14 pokoi, a dodatkowe pomieszczenia można zaadaptować ze strychu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży mieści się w ciekawej lokalizacji z dobrym dojazdem z głównej drogi S5 łączącej Poznań z Wrocławiem. Na koniec warto nadmienić, że oferowany na sprzedaż luksusowy dwór wyróżnia się bogatą historię sięgającą siedemnastego i osiemnastego wieku. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zakwalifikowany został również do znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

W razie wszelkich pytań (luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego dworu zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z bankami pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków finansowania każdego rodzaju.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (018-8)

Kontakt:
e-mail: p.smigielska@wgn.pl