reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego dworu na sprzedaż Dolny Śląsk

Dwór na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny dwór o powierzchni 420 metrów kwadratowych na Dolnym Śląsku za 1,15 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 738 zł. Luksusowy dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem – doskonale nadaje się na prowadzenie dochodowej działalności komercyjnej, np. ośrodka jeździeckiego, pensjonatu, gospodarstwa agroturystycznego z domowymi przetworami itp. Cena luksusowego dworu na sprzedaż uwzględnia sad oraz ziemię rolną.

Luksusowy dwór na sprzedaż olśniewa już os pierwszego wejrzenia swoim reprezentacyjnym wejściem schodami pod tarasem wspartym na kolumnach. Dużą zaletą jest również lokalizacja – ekskluzywny dwór do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy z przepięknymi widokami na pola uprawne i las. Jeśli ktoś pragnie czystego powietrza, pięknych widoków, najwyższego standardu i najlepszej klasy materiałów wykończeniowych, to znalazł idealną ofertę. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy dwór na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, które z pewnością doceni każda rodzina.

Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży posiada niesamowity klimat i swój charakter, który uwypuklony został przez drewniane belki na sufitach i odrestaurowane podtrzymujące strop. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania są przestronne i widne pomieszczenia. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + gabinet + spiżarnia + pralnia + pokój stołowy + łazienka + pokój wypoczynkowy + pokój gościnny
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni + taras + pokój kąpielowy + wc.

Ekskluzywny dwór do sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z pięcioma budynkami gospodarczymi. Wnętrze po kapitalnym remoncie. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany do użytku w latach 20-tych ubiegłego wieku. Działka rozciąga się na powierzchni 3 500 metrów kwadratowych. Ekskluzywny dwór do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Dużymi zaletami oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu są: architektura z cegły i kamienia, dbałość o detale, solidna jakość a także wyjątkowy klimat.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego dworu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego dworu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego. Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Rawicz. Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-21)

Kontakt:
Tel. +48 65 545 49 51
Tel. +48 505 108 487